Kdo je MUDr. Josef Jonáš?

MUDr. Josef Jonáš vystudoval Lékařskou fakultu Univerzity Karlovy v Plzni a nedlouho poté se stal primářem psychiatrického oddělení nemocnice v Chomutově.

Jeho velký zájem o různá odvětví přírodní medicíny však nakonec zvítězil a klasickou medicínu opustil. Otevřel si v Praze privátní ordinaci přírodní medicíny. V Česku se jako jeden z prvních začal zabývat přírodní medicínou na profesionální úrovni. Zabýval se také funkční diagnostikou, biorezonancí, VEGA, homeopatií, makrobiotikou, shiatsu, manuální medicínou či akupunkturou.

Přírodní medicína a její další metody tvořily základ jeho celostního (holistického) pohledu na svět a originálním způsobem skloubil tisíciletou moudrost východních civilizací spolu s moderními poznatky současné lékařské vědy. To vše vedlo ke zformulování jeho metody řízené a kontrolované detoxikace organismu.

Od srpna roku 2011 má na Vinohradech soukromou ordinaci, kde se věnuje svým klientům a především dalšímu výzkumu v oblasti řízené a kontrolované detoxikace organismu a vývoji nových preparátu Marion,

Je také autorem mnoha knih a článků v časopisech i odborných publikacích. K nejznámnějším publikacím patří Křížovatka života, dvoudílné Tajenky života, Praktická detoxikace podle MUDr. Josefa Jonáše. Mezi novější knihy patří Jonášova kuchařka pro zdraví, Kde končí duše a začíná tělo, společně s Jiřím Kuchařem pak napsal další: Tvoje strava je tvůj osud, Zdraví v ohrožení, Pozor sůl! Jeho poslední vydanou knihou je společná kniha rovněž s Jiřím Kuchařem Přírodní antibiotika a antivirotika v kuchyni.

Jeho poslední novinkou je unikátní přístroj pro tělesnou hygienu a zdravý životní styl MARION                                                                       

                                                                 https://www.marion-jj.cz/