Recenze

Jak to jednoduše popsat? Představte si, že už několik let vaše děti trápí bradavice. Na rukou a na chodidlech. A ty bradavice jsou nejvíc otravné v tom, že se vracejí. Každý týden je pravidelně potíráte nějakou "žíravinou" z lékárny, děti u toho prskají, že už nechtějí nic mazat atd., takže není to nic příjemného. Pak se vám za zhruba 14 dní jednoho dne bradavice konečně vyloupne a vy už si říkáte, že je po všem. Ale za několik dní se na stejném místě objeví znovu a ještě větší a ještě hlouběji, protože na chodidle se prostě denně zašlapává hlouběji a hlouběji. Snažíte se vyslyšet různé rady a zkoušíte vše možné od Tea Tree oleje až po nějaké nové žíraviny z lékárny, ale výsledek nic moc. Vrací se to a vrací.

A pak jsme dali šanci něčemu alternativnímu. Dali jsme šanci kapkám plných bylinek a informací od Jany Bednářové. Prostě jen na zkoušku, ale s důvěrou, že když kapky pomohly lidem před námi, třeba pomohou i nám. Do 3 dní se bradavice krásně vyloupla, rána se rychle zacelila, a ani po několika týdnech se žádná nová bradavice neobjevila. Jsme velmi vděční za tuto pomoc. A protože i ostatní kapky na mě působí velmi pozitivně a sleduji po nich celkové zlepšení hlavně v oblasti mé imunity a duševního stavu, budou to první "léky", po kterých příště sáhnu, až přijde nějaký zdravotní problém. Děkuji Janě, že mé rodině tuto léčebnou alternativu nabídla . . . Michaela S. 

Od jara roku 2020 jsem měl bolesti kyčelního kloubu. Sebemenší zatížení kloubu, chůze do schodů, čekání u pokladny v obchodě nebo i jen samotná chůze, mě způsobovala tak velkou bolest, že jsem musel neustále hledat místo k odpočinku, abych si ulevil od bolesti.

Navštívil jsem Janu, která mě doporučila bylinné preparáty a musím říct, že více jak měsíc jsem bez potíží a to i při vyšší zátěži. Skutečně mě kloub nebolí. V průběhu léta jsem u Jany také několikrát absolvoval masáž tuinu, která mě od bolesti také velmi ulevila.

Celý život jsem se také potýkal s červenými fleky na prsou, které se zvýraznily vždy po koupání. Jsou také pryč díky preparátům. Chtěl bych touto cestou Janě poděkovat za skvělou péči a přístup. Nyní je listopad, nic mě nebolí a cítím se moc fajn. Děkuji . . . Miroslav S.

Když u mě začaly potíže se střevy, myslela jsem si, že to brzy přejde. Ale problémy se stupňovaly a já jsem byla někdy i 30x za den na WC. Měla jsem černé kruhy pod očima, byla jsem bledá, unavená, malátná a nic mě nebavilo. Bylo to šílené. Než jsem se konečně rozhodla zajít s mými problémy k doktorovi, tak jsem požádala o pomoc Janičku. Změřila mě EAV přístrojem a spolu s bylinnými preparáty Marion mně také doporučila minerály a vitamíny. Už po 5ti dnech jsem cítila veliké zlepšení. Po 14ti dnech, kdy jsem WC navštěvovala už "jen" 4x denně, se můj stav asi na 2dny zhoršil, ale poté se vše začalo zlepšovat. A dnes po necelých 2 měsících ani nevím, že jsem kdy nějaké problémy  měla. Jsem strašně šťastná a spokojená, že mi spreje pomohly. Moc děkuji a všude doporučuji . . . Věra S

S bolestí kloubu jsem se čas od času potýkala. Tentokrát se ještě přidalo zalehlé ucho. Jana mě změřila EAV přístrojem a doporučila preparáty Marion. Zalehlé ucho vyřešila pomocí masáže tuina. Ihned jsem pocítila zlepšení, ucho odlehlo během dne a bolest kloubu do pár dní zmizela. Moc děkuji....Jana S  

S kapkami od MUDr. Jonáše jsme velmi spokojeni, dá se říct, že díky řízené detoxikaci naše rodina stoná méně, resp. nestoná. Pokud se objeví nějaká rýma či kašel, s kapkami se dá velmi rychle zastavit. Mně osobně kapky pomohly s nepravidelnou stolicí a plynatostí, zmizel mi ekzém na prstou ruky, chronické záněty dutin. Blahodárně na mě působí i kapky Emotion a Tens, které citelně nastolují duševní rovnováhu. Dcerám kapky pomohly od opakujících se angín, starší dceři vyřešily gynekologický zánět, mladší dceři nechutenství.
Velmi děkujeme Janičce, že se o nás stará a máme díky ní to nejdůležitější - zdraví . . . Simona K.

To, že preparáty MUDr. Josefa Jonáše pomáhají dospělým i dětem, to už víme. Jsou ale tak dokonale univerzální, že fungují také na zvířata. Má s nimi i osobní zkušenost 2 letý zlatý retrívr jménem Falco. 

Zjara se mi ozvala jeho paní majitelka. Falco byl totiž unavený, měl zácpu, neprospíval a začal hubnout. Falco navštívil veterináře a byly mu zjištěny myomy ve střevu. 

Falcovi jsem doporučila preparáty na vyřešení střevní dismikrobie. Na kůži mezi chlupy mu majitelka mazala preparát Mun, který je určený k práci s imunitou. Dále preparát Tox, Tens a Glinex.  Pejsek začal mít nejdříve průjem, občas se pozvracel, následně mu tekl hnis z očí, ale po půlroční kontrole veterinář konstatoval, že myomy zmizely. Falco přibral, má zase spoustu síly a energie, prospívá a má radost ze života . . . Falco 

Poslední měsíc jsem začala mít úzkostné depresivní stavy vyvolané traumatickou událostí v rodině (psychoterapie zatím moc nepomáhala). Dostala jsem se do takového stavu, že jsem půl dne probrečela, cítila se neschopná a i běžné činnosti pro mě byly velkým problémem. Byla jsem tak zoufalá, že jsem jela do Bohnic, kde mi předepsali antidepresiva, což mě frustrovalo ještě více, protože se všem chemickým lékům obloukem vyhýbám. V ten moment jsem se obrátila na Janu, jako moji poslední naději. Jana mě na základě výsledků měření doporučila několik preparátů Marion. Zásadní bylo omezit konzumaci mléčných výrobků a doplnit konkrétní vitamíny a minerály. Už za dva dny jsem se cítila podstatně lépe a od té doby, doslova jako zázrakem, žádné úzkostné stavy nemám. S preparáty Marion mám velmi dobré zkušenosti především u svých dětí (vyrážky, dlouhodobé kašle apod.), ale tentokrát jsem se přesvědčila o jejich neuvěřitelném účinku i sama na sobě. Moc děkuji. Pavlína M.

Problémy se střevy u mě začaly před 2lety. Cokoliv jsem tehdy snědla, následovaly bolesti a šílené křeče v břiše a pak velké průjmy. Byla mi diagnostikována slabší forma Crohnovy choroby a intolerance na mléčnou bílkovinu. Byla jsem slabá. Všechno, co jsem snědla, bylo do 20min venku. Cítila jsem velkou únavu a bolest. Byla jsem léčena kortikoidy. A teď, po 4měsísích detoxikační kůry se spreji Marion po konzultaci u Jany, jsem bez křečí, bez únavy a kortikoidů. Doporučuji!!!! Zdena K.

Janu jsem navštívila kvůli dceři (5let), protože měla problémy ve školce. Každé ráno, před odchodem do školky, zvracela. Měla průjmy, plakala a nechtěla tam jít. Byla velice lítostivá, chtěla být jen s maminkou a tatínkem. Hlídání ani od babičky nepřipadalo v úvahu.

Začaly jsme detoxikovat preparáty Marion. Po pár dnech se její psychika viditelně zlepšila, až její každodenní úzkost z pobytu ve školce úplně vymizela. 

Detoxikace se stala naší pravidelností. Nedávno jsme Janu navštívily kvůli dceřinému kašli, dostaly jsme přímo na míru vyměřené preparáty. Kašel do pár dní vymizel. Nyní už i dcera sama říká, že chce nastříkat, aby se jí "vedlo dobře".  Veronika N.

Po používání preparátů Marion od MUDr. Josefa Jonáše se cítím mnohem lépe. Měla jsem problém s trávením - žaludkem, kdy jsem po požití potravin, tekutin cítila plnost a těžkost.  Problémy vymizely. 

Zlepšilo se mi také spaní, po psychické stránce jsem více v pohodě a v neposlední řadě se mi zlepšila také pleť. 

Díky Janičko

Jiřina K.
Janu jsem navštívila, protože mě dlouhodobě trápil kašel na průduškách. Změřila mě EAV přístrojem, řekla ať na nějakou dobu vysadím mléčné výrobky (sýry). Poté mi doporučila minerály, které mi v organismu chyběly a preparáty Marion . Kašel ustal a díky kapkám se cítím více v pohodě po psychické stránce. Kapky si oblíbily i děti a dokonce i můj manžel, který spíš sáhne po lécích z lékárny.

Moc děkuji a určitě doporučuji. Regina P.

Jsme důchodci, a o to víc je třeba o své zdraví vědomě pečovat. Manžela několik měsíců trápila bolest ramene. Drahé masti pomáhaly jen částečně. Ty bolestivé dny manžel raději proležel. Po vyměření u Jany a následném užívání kapek Marion se najednou bolesti trvale zbavil.  U mě díky Vaší pečlivosti odeznívají letité zdravotní potíže. Jste naše jistota a naděje do dalších dnů. 

Děkujeme. Nataša Vašek S.

Ráda bych se s Vámi podělila o svou zkušenost s detoxikací dle MUDr. Josefa Jonáše u Jany Bednářové . Janu jsem sama oslovila kvůli obtížím přetrvávajícím po  Covidu. Chtěla jsem také vědět, jak na tom jsem z hlediska zdraví, protože jsem řešila v minulém roce únavu a obtíže, které stále přetrvávaly. Klasická medicína, bohužel nemá nástroje na vyladění těchto záležitostí a nepomohla mi.

Jana je skvělá odbornice a přístrojem mi měřila na dlani moje tělesné zatížení z hlediska toxinu a fungování či nefungování mého organismu. Kontrolu Jana prováděla přístrojem, který okamžitě reagoval. Jsem laik, nedokážu přesně popsat metodu. Nicméně procedura, která trvala asi hodinu, včetně vysvětlení, které potravinové doplnky užívat nebo se vyhnout jistým typům potravin, které tělu škodí, nebyla nepříjemná. Už v průběhu měření jsem cítila, jak se moje tělo začalo zbavovat obtíží, které jsem měla. Domu jsem si odnesla detoxikační kapky Marion, které užívám orálně nebo volím nanášení na pokožku. Zklidnilo se mi citelně střevo a žaludek. Vyměřila mi nedostatek vitamínu B12 a omega 3, které doplnuji a celkově se cítím lépe (a to jsem teprve na začátku procesu detoxikace). Pokud Vám nedokáže pomoci klasická medicína, určitě zkuste Janu Bednářovou. Jděte na to zkrátka od lesa. Pomůže Vám tak, jako pomohla mne. Za mne určitě návštěvu Jany Bednářové velice doporučuji!

Již delší dobu (několik let) mám zdravotní problémy. Od počátku jsem věděla, že bych měla změnit životní styl a zpomalit v pracovním nasazení. Bohužel jsem tak neučinila a čas se "postaral". Momentálně jsem 8měsíců na neschopence, protože mi bylo diagnostikováno několik vážných nemocí a závěrečný verdikt je, že do pracovního procesu již nenastoupím. Pro mnohé je to smutná zpráva, pro mě byla ve finále potěšující. Konečně totiž nastala chvíle, kdy se můžu nechat léčit a pracovat na sobě.
Pana doktora Jonáše znám z knih a časopisů již 30let. Jednou jsem zavolala do společnosti Marion a po rozhovoru - velmi přínosném! - s panem Ing. Peleškou, jsem na jeho doporučení kontaktovala Janu Bednářovou a následně ji navštívila v Čejči.
Schůzka proběhla zatím jen jednou, ale už teď je mi jasné, že v detoxikaci budu pokračovat, protože již po první detoxikační kúře se u mě dostavily neuvěřitelné výsledky.
Po 14ti dnech používání preparátů Marion mě přestalo štípat, řezat, bodat v očích (měla jsem syndrom suchého oka) a díky tomu jsem mohla vysadit kapky, které jsem do očí musela kapat nejméně 7x denně. Můj zdravotní stav byl v tak žalostném stavu, že mi byly předepsány k užívání kortikoidy, ty jsem díky mému zlepšení, nemusela začít vůbec užívat.
Největším překvapením bylo, když mně hodnota dioptrií 4,7 klesla na hodnotu 3,5.
Dále ustoupila bodavá a řezavá bolest v pokožce rukou a vrátila se mi pohyblivost celého těla a s tím úsměv a dobrá nálada, nemluvě o klidném spánku, který mi tolik scházel (nyní spím 7-8h).
Tak toto je zatím začátek mé vysněné léčby! Všem přeji navracení se zpět k přírodě a k nalezení úplně obyčejného pocitu štěstí v podobě toho, že se cítíte dobře a zdraví.
A něco málo k Janě. Neuvěřitelná bytůstka, která pomůže! Je jasné, že před první návštěvou jsem měla ty "divné pocity" - jak to bude probíhat, kdo a co je to za člověka. A po 15ti minutách mně bylo jasné, že jsem se dostala tam, kam patřím.
Jana jenom klidně zkoumala, konstatovala zjištěné výsledky a chystala vyměřené preparáty. Výhrou pro mě bylo její nevnucování. Sdělila mi svůj názor, co mi nebylo jasné, tak zodpověděla a dál nic. Konečně jsem nemusela 2hodiny poslouchat "to musíte", "to nesmíte", "tak by to dopadlo"...
Byly to 2hodiny klidu s jasným výsledkem, za které mnohokrát děkuji. Chvályhodné je také to, že vše, co je důležité a co se nedá stihnout na sezení zapamatovat, Jana pošle sms, emailem, aby člověk na nic nezapomněl (použití, dávkování, doplňky stravy...) . A mně už nyní nezbývá nic jiného než poděkovat.
Děkuji Janě, že je jaká je a přeji ji, aby se jí i nadále dařilo pomáhat lidem. Děkuji také panu Peleškovi , který mi věnoval čas a vysvětloval mi, co a jak s čím souvisí a Janu mi doporučil.
Děkuji panu MUDr. Josefu Jonášovi, který dlouhodobě vede lidstvo k přírodě a uzdravuje je svými informačními preparáty. A všichni, kdo čtete tyto řádky, víte, že bez vyšší moci by to nefungovalo a té děkuji také denně mnohokrát. DĚKUJI!

Anna J

Moje zdravotní problémy začaly v roce 2018. Nejdříve jsem měla problémy se zažíváním a močovými cestami, poté se přidaly post-covidové potíže. Vše se pomocí informačních preparátu MUDr. Josefa Jonáše pomalu zlepšuje. Je to cesta plná trpělivosti, ale funguje. Nedám na spreje pana doktora a rady Jany dopustit.

Radka L.


V době, kdy se mé dlouhodobé vyčerpání projevilo problémy ve střevním prostředí, tak mně péče od Jany, nejen informačními preparáty, ale také ušní akupunkturou, výrazně pomohla.

Jana ke svým klientům přistupuje s velkou péčí, pozorně odkrývá vrstvu za vrstvou skrytých problémů a pečlivě volí konkrétní preparát k jejich postupnému odstranění. 

Veronika R.

Náš příběh začíná na podzim 2020, kdy v té době 1,5 roční syn dostal první dávku hexavakcíny, přestal nám "žvatlat" a vydávat zvuky zvířátek, největší zhoršení nastalo po očkování MMR ve 2,5 letech, syn měl febrilnní křeče a postupem času vadával zvuků ještě mnohem méně, přestal si hrát ve dvojici, nenavazoval oční kontakt, odplenkování bylo náročné a celkově to bylo hůře "ovladatelné" dítě (Jít s ním do města bylo za trest, pokud člověk nechtěl skončit pod autem)

K Janě mě přivedla kamarádka, která syna viděla po hodně dlouhé době a všimla si, že v jeho 3,5 letech něco není úplně v pořádku. Jana si na nás udělala hned druhý den čas, změřila nás, doporučila detoxikaci rostlinnými spreji, vysazení lepku a mléčných výrobků a doporučila doplnit vitamíny. Z počátku jsem si i já říkala, že je to šarlatánství a nemůže to fungovat. Ale vzala jsem to tak, že buď mu to pomůže, ale rozhodně mu to neublíží!
Už cestou od Jany domů jsme se ještě stavili se synem nakoupit, disciplinovaně šel za ruku se mnou! V první chvíli mne napadla otázka: "Kdo jsi a co jsi udělal s mým klukem?", nicméně postrčilo mne to k tomu, že jdeme správnou cestou. Druhý den začal konečně po roce navazovat oční kontakt, a třetí zase napodobovat zvířátka. Pokračujeme dál.... každý den malé pokroky:) syn si začíná pomalu zvykat na školku a já se sama sebe ptám: PROČ? Proč jsem to nechala zajít tak daleko? Proč jsme se vždy spokojila s odpovědí, že tatínek taky dlouho nemluvil? Proč jsem se neřídila svou intuicí a dál neočkovala? Proč jsem ten stav nezačala řešit dřív?

Nic z toho už neměním, díky bohu mu můžu pomoct i teď 🙏

Jani,

Děkujeme!