Recenze

Jak to jednoduše popsat? Představte si, že už několik let vaše děti trápí bradavice. Na rukou a na chodidlech. A ty bradavice jsou nejvíc otravné v tom, že se vracejí. Každý týden je pravidelně potíráte nějakou "žíravinou" z lékárny, děti u toho prskají, že už nechtějí nic mazat atd., takže není to nic příjemného. Pak se vám za zhruba 14 dní jednoho dne bradavice konečně vyloupne a vy už si říkáte, že je po všem. Ale za několik dní se na stejném místě objeví znovu a ještě větší a ještě hlouběji, protože na chodidle se prostě denně zašlapává hlouběji a hlouběji. Snažíte se vyslyšet různé rady a zkoušíte vše možné od Tea Tree oleje až po nějaké nové žíraviny z lékárny, ale výsledek nic moc. Vrací se to a vrací.

A pak jsme dali šanci něčemu alternativnímu. Dali jsme šanci kapkám plných bylinek a informací od Jany Bednářové. Prostě jen na zkoušku, ale s důvěrou, že když kapky pomohly lidem před námi, třeba pomohou i nám. Do 3 dní se bradavice krásně vyloupla, rána se rychle zacelila, a ani po několika týdnech se žádná nová bradavice neobjevila. Jsme velmi vděční za tuto pomoc. A protože i ostatní kapky na mě působí velmi pozitivně a sleduji po nich celkové zlepšení hlavně v oblasti mé imunity a duševního stavu, budou to první "léky", po kterých příště sáhnu, až přijde nějaký zdravotní problém. Děkuji Janě, že mé rodině tuto léčebnou alternativu nabídla . . . Michaela S. 

Od jara roku 2020 jsem měl bolesti kyčelního kloubu. Sebemenší zatížení kloubu, chůze do schodů, čekání u pokladny v obchodě nebo i jen samotná chůze, mě způsobovala tak velkou bolest, že jsem musel neustále hledat místo k odpočinku, abych si ulevil od bolesti.

Navštívil jsem Janu, která mě doporučila bylinné preparáty a musím říct, že více jak měsíc jsem bez potíží a to i při vyšší zátěži. Skutečně mě kloub nebolí. V průběhu léta jsem u Jany také několikrát absolvoval masáž tuinu, která mě od bolesti také velmi ulevila.

Celý život jsem se také potýkal s červenými fleky na prsou, které se zvýraznily vždy po koupání. Jsou také pryč díky preparátům. Chtěl bych touto cestou Janě poděkovat za skvělou péči a přístup. Nyní je listopad, nic mě nebolí a cítím se moc fajn. Děkuji . . . Miroslav S.

Když u mě začaly potíže se střevy, myslela jsem si, že to brzy přejde. Ale problémy se stupňovaly a já jsem byla někdy i 30x za den na WC. Měla jsem černé kruhy pod očima, byla jsem bledá, unavená, malátná a nic mě nebavilo. Bylo to šílené. Než jsem se konečně rozhodla zajít s mými problémy k doktorovi, tak jsem požádala o pomoc Janičku. Změřila mě EAV přístrojem a spolu s bylinnými preparáty Marion mně také doporučila minerály a vitamíny. Už po 5ti dnech jsem cítila veliké zlepšení. Po 14ti dnech, kdy jsem WC navštěvovala už "jen" 4x denně, se můj stav asi na 2dny zhoršil, ale poté se vše začalo zlepšovat. A dnes po necelých 2 měsících ani nevím, že jsem kdy nějaké problémy  měla. Jsem strašně šťastná a spokojená, že mi spreje pomohly. Moc děkuji a všude doporučuji . . . Věra S

S bolestí kloubu jsem se čas od času potýkala. Tentokrát se ještě přidalo zalehlé ucho. Jana mě změřila EAV přístrojem a doporučila preparáty Marion. Zalehlé ucho vyřešila pomocí masáže tuina. Ihned jsem pocítila zlepšení, ucho odlehlo během dne a bolest kloubu do pár dní zmizela. Moc děkuji....Jana S  

S kapkami od MUDr. Jonáše jsme velmi spokojeni, dá se říct, že díky řízené detoxikaci naše rodina stoná méně, resp. nestoná. Pokud se objeví nějaká rýma či kašel, s kapkami se dá velmi rychle zastavit. Mně osobně kapky pomohly s nepravidelnou stolicí a plynatostí, zmizel mi ekzém na prstou ruky, chronické záněty dutin. Blahodárně na mě působí i kapky Emotion a Tens, které citelně nastolují duševní rovnováhu. Dcerám kapky pomohly od opakujících se angín, starší dceři vyřešily gynekologický zánět, mladší dceři nechutenství.
Velmi děkujeme Janičce, že se o nás stará a máme díky ní to nejdůležitější - zdraví . . . Simona K.

To, že preparáty MUDr. Josefa Jonáše pomáhají dospělým i dětem, to už víme. Jsou ale tak dokonale univerzální, že fungují také na zvířata. Má s nimi i osobní zkušenost 2 letý zlatý retrívr jménem Falco. 

Zjara se mi ozvala jeho paní majitelka. Falco byl totiž unavený, měl zácpu, neprospíval a začal hubnout. Falco navštívil veterináře a byly mu zjištěny myomy ve střevu. 

Falcovi jsem doporučila preparáty na vyřešení střevní dismikrobie. Na kůži mezi chlupy mu majitelka mazala preparát Mun, který je určený k práci s imunitou. Dále preparát Tox, Tens a Glinex.  Pejsek začal mít nejdříve průjem, občas se pozvracel, následně mu tekl hnis z očí, ale po půlroční kontrole veterinář konstatoval, že myomy zmizely. Falco přibral, má zase spoustu síly a energie, prospívá a má radost ze života . . . Falco