Recenze

Jak to jednoduše popsat? Představte si, že už několik let vaše děti trápí bradavice. Na rukou a na chodidlech. A ty bradavice jsou nejvíc otravné v tom, že se vracejí. Každý týden je pravidelně potíráte nějakou "žíravinou" z lékárny, děti u toho prskají, že už nechtějí nic mazat atd., takže není to nic příjemného. Pak se vám za zhruba 14 dní jednoho dne bradavice konečně vyloupne a vy už si říkáte, že je po všem. Ale za několik dní se na stejném místě objeví znovu a ještě větší a ještě hlouběji, protože na chodidle se prostě denně zašlapává hlouběji a hlouběji. Snažíte se vyslyšet různé rady a zkoušíte vše možné od Tea Tree oleje až po nějaké nové žíraviny z lékárny, ale výsledek nic moc. Vrací se to a vrací.

A pak jsme dali šanci něčemu alternativnímu. Dali jsme šanci kapkám plných bylinek a informací od Jany Bednářové. Prostě jen na zkoušku, ale s důvěrou, že když kapky pomohly lidem před námi, třeba pomohou i nám. Do 3 dní se bradavice krásně vyloupla, rána se rychle zacelila, a ani po několika týdnech se žádná nová bradavice neobjevila. Jsme velmi vděční za tuto pomoc. A protože i ostatní kapky na mě působí velmi pozitivně a sleduji po nich celkové zlepšení hlavně v oblasti mé imunity a duševního stavu, budou to první "léky", po kterých příště sáhnu, až přijde nějaký zdravotní problém. Děkuji Janě, že mé rodině tuto léčebnou alternativu nabídla . . . Michaela S. 

Od jara roku 2020 jsem měl bolesti kyčelního kloubu. Sebemenší zatížení kloubu, chůze do schodů, čekání u pokladny v obchodě nebo i jen samotná chůze, mě způsobovala tak velkou bolest, že jsem musel neustále hledat místo k odpočinku, abych si ulevil od bolesti.

Navštívil jsem Janu, která mě doporučila bylinné preparáty a musím říct, že více jak měsíc jsem bez potíží a to i při vyšší zátěži. Skutečně mě kloub nebolí. V průběhu léta jsem u Jany také několikrát absolvoval masáž tuinu, která mě od bolesti také velmi ulevila.

Celý život jsem se také potýkal s červenými fleky na prsou, které se zvýraznily vždy po koupání. Jsou také pryč díky preparátům. Chtěl bych touto cestou Janě poděkovat za skvělou péči a přístup. Nyní je listopad, nic mě nebolí a cítím se moc fajn. Děkuji . . . Miroslav S.

Když u mě začaly potíže se střevy, myslela jsem si, že to brzy přejde. Ale problémy se stupňovaly a já jsem byla někdy i 30x za den na WC. Měla jsem černé kruhy pod očima, byla jsem bledá, unavená, malátná a nic mě nebavilo. Bylo to šílené. Než jsem se konečně rozhodla zajít s mými problémy k doktorovi, tak jsem požádala o pomoc Janičku. Změřila mě EAV přístrojem a spolu s bylinnými preparáty Marion mně také doporučila minerály a vitamíny. Už po 5ti dnech jsem cítila veliké zlepšení. Po 14ti dnech, kdy jsem WC navštěvovala už "jen" 4x denně, se můj stav asi na 2dny zhoršil, ale poté se vše začalo zlepšovat. A dnes po necelých 2 měsících ani nevím, že jsem kdy nějaké problémy  měla. Jsem strašně šťastná a spokojená, že mi spreje pomohly. Moc děkuji a všude doporučuji . . . Věra S

S bolestí kloubu jsem se čas od času potýkala. Tentokrát se ještě přidalo zalehlé ucho. Jana mě změřila EAV přístrojem a doporučila preparáty Marion. Zalehlé ucho vyřešila pomocí masáže tuina. Ihned jsem pocítila zlepšení, ucho odlehlo během dne a bolest kloubu do pár dní zmizela. Moc děkuji....Jana S  

S kapkami od MUDr. Jonáše jsme velmi spokojeni, dá se říct, že díky řízené detoxikaci naše rodina stoná méně, resp. nestoná. Pokud se objeví nějaká rýma či kašel, s kapkami se dá velmi rychle zastavit. Mně osobně kapky pomohly s nepravidelnou stolicí a plynatostí, zmizel mi ekzém na prstou ruky, chronické záněty dutin. Blahodárně na mě působí i kapky Emotion a Tens, které citelně nastolují duševní rovnováhu. Dcerám kapky pomohly od opakujících se angín, starší dceři vyřešily gynekologický zánět, mladší dceři nechutenství.
Velmi děkujeme Janičce, že se o nás stará a máme díky ní to nejdůležitější - zdraví . . . Simona K.

To, že preparáty MUDr. Josefa Jonáše pomáhají dospělým i dětem, to už víme. Jsou ale tak dokonale univerzální, že fungují také na zvířata. Má s nimi i osobní zkušenost 2 letý zlatý retrívr jménem Falco. 

Zjara se mi ozvala jeho paní majitelka. Falco byl totiž unavený, měl zácpu, neprospíval a začal hubnout. Falco navštívil veterináře a byly mu zjištěny myomy ve střevu. 

Falcovi jsem doporučila preparáty na vyřešení střevní dismikrobie. Na kůži mezi chlupy mu majitelka mazala preparát Mun, který je určený k práci s imunitou. Dále preparát Tox, Tens a Glinex.  Pejsek začal mít nejdříve průjem, občas se pozvracel, následně mu tekl hnis z očí, ale po půlroční kontrole veterinář konstatoval, že myomy zmizely. Falco přibral, má zase spoustu síly a energie, prospívá a má radost ze života . . . Falco 

Poslední měsíc jsem začala mít úzkostné depresivní stavy vyvolané traumatickou událostí v rodině (psychoterapie zatím moc nepomáhala). Dostala jsem se do takového stavu, že jsem půl dne probrečela, cítila se neschopná a i běžné činnosti pro mě byly velkým problémem. Byla jsem tak zoufalá, že jsem jela do Bohnic, kde mi předepsali antidepresiva, což mě frustrovalo ještě více, protože se všem chemickým lékům obloukem vyhýbám. V ten moment jsem se obrátila na Janu, jako moji poslední naději. Jana mě na základě výsledků měření doporučila několik preparátů Marion. Zásadní bylo omezit konzumaci mléčných výrobků a doplnit konkrétní vitamíny a minerály. Už za dva dny jsem se cítila podstatně lépe a od té doby, doslova jako zázrakem, žádné úzkostné stavy nemám. S preparáty Marion mám velmi dobré zkušenosti především u svých dětí (vyrážky, dlouhodobé kašle apod.), ale tentokrát jsem se přesvědčila o jejich neuvěřitelném účinku i sama na sobě. Moc děkuji. Pavlína M.

Problémy se střevy u mě začaly před 2lety. Cokoliv jsem tehdy snědla, následovaly bolesti a šílené křeče v břiše a pak velké průjmy. Byla mi diagnostikována slabší forma Crohnovy choroby a intolerance na mléčnou bílkovinu. Byla jsem slabá. Všechno, co jsem snědla, bylo do 20min venku. Cítila jsem velkou únavu a bolest. Byla jsem léčena kortikoidy. A teď, po 4měsísích detoxikační kůry se spreji Marion po konzultaci u Jany, jsem bez křečí, bez únavy a kortikoidů. Doporučuji!!!! Zdena K.